OMMELIFT 1850 EB
Product Details
| Type | Aanhangwagen-hoogwerkers |
|---|---|
| Manufacturer | Ommelift |
| Model | 1850 EB |
| Condition | Used device |
| Year | 2018 |
| Working Height | 18,60 m |
| Platform Height | 16,60 m |
| Lateral Range | 11,70 m |
| Weight | 2.350 kg |
| Lifting System | Telescoop |
| Basket Load | 200 kg |
| Basket Length | 1,25 m |
| Basket Width | 0,80 m |
| Transport Length | 7,25 m |
| Transport Width | 1,70 m |
| Transport Height | 2,10 m |
| Tower Range | 400° |
| Engine | Batterij |





