AIRO XS8 E (VNL)
Product Details
| Type | Plates-formes de travail à ciseaux |
|---|---|
| Manufacturer | Airo |
| Model | AIRO XS8 E (VNL) |
| Condition | Used device |
| Year | 2015 |
| Working Height | 8,00 m |
| Platform Range | 1,00 m |
| Platform Load | 250 kg |
| Basket Load | 250 kg |
| Transport Length | 1,82 m |
| Transport Width | 0,77 m |
| Transport Height | 2,24 m |
| Weight | 1.520 kg |
| Climbing Power | 13° |
| Lifting System | Ciseaux |
| Engine | Batterie |





