Multitel MT 204 EX (1208)
Product Details
| Type | LKW-Arbeitsbühnen |
|---|---|
| Manufacturer | MULTITEL |
| Model | MT 204 EX |
| Condition | Used device |
| Year | 2019 |
| Working Height | 20.50 m |
| Platform Height | 18.50 m |
| Lateral Range | 14.30 m |
| Basket Load | 300 kg |
| Transport Length | 7.27 m |
| Transport Width | 2.25 m |
| Transport Height | 2.80 m |
| Weight | 3,500 kg |
| Lifting System | Teleskop |
| Engine | Diesel |







