IM 5080 UL
Minischerenbühne mit 6,90 m Arbeitshöhe und 230 kg Traglast
De IMER mini-schaarhoogwerker IM 5080 UL is een compacte en wendbare hoogwerker. Uitgerust met een elektrische aandrijving op de achterwielen en een elektrische voorwielbesturing, zorgt hij voor maximale precisie in de bewegingen. Deze machine is geschikt voor werkzaamheden tot een maximale werkhoogte van 6,90 m buiten en 4,45 m binnen. De platformafmeting van 1,34 x 0,70 m (zonder uitschuifdeel) en de handmatige platformverlenging van 0,66 m bieden een vergroot werkbereik en voldoende flexibiliteit. De IM 5080 UL wordt emissievrij aangedreven door een accupakket (24 V/85 Ah C5 AGM-accu). Met een hefvermogen van 230 kg (goedgekeurd voor 1 persoon) en een laag totaalgewicht van slechts 750 kg is het een betrouwbare oplossing die ook het transport aanzienlijk vergemakkelijkt.
Product Details
| Type | Schaarliften |
|---|---|
| Manufacturer | IMER |
| Model | IM 5080 UL |
| Condition | New equipment |
| Working Height | 6,90 m |
| Platform Height | 4,90 m |
| Basket Load | 230 kg |
| Basket Length | 1,34 m |
| Basket Width | 0,70 m |
| Transport Length | 1,49 m |
| Transport Width | 0,78 m |
| Transport Height | 1,99 m |
| Lifting System | Schaar |
| Engine | Batterij |
