MT 182 DS
Werkplatform op truck met 18 m werkhoogte
Met zijn elektrohydraulische besturingssysteem biedt de Multitel MT 182 DS soepele bewegingssequenties en nauwkeurige positionering, ideaal voor nauwkeurig werken op hoogte. Met een maximale werkhoogte van 18,40 m en een zijdelings bereik van 9,70 m is hij perfect voor een breed scala aan toepassingen. De werkmand (1,40 m x 0,70 m) kan tot 200 kg dragen en biedt een hoge mate van flexibiliteit tijdens het werk. Het robuuste telescopische hefsysteem en de dieselaandrijving zorgen voor betrouwbare prestaties. Dankzij de compacte transportafmetingen (6,77 m x 2,25 m x 2,80 m) blijft de MT 182 DS bijzonder wendbaar en mobiel - ideaal voor toepassingen in krappe werkomgevingen.
Product Details
| Type | Op vrachtwagen gemonteerde platforms |
|---|---|
| Manufacturer | MULTITLE |
| Model | MT 182 DS |
| Working Height | 18,20 m |
| Platform Height | 16,20 m |
| Lateral Range | 8,90 m |
| Basket Load | 200 kg |
| Basket Length | 1,40 m |
| Basket Width | 0,70 m |
| Transport Length | 7,55 m |
| Transport Width | 2,25 m |
| Transport Height | 2,85 m |
| Weight | 3.500 kg |
| Tower Range | 360° |
| Lifting System | Telescoop |
| Engine | Diesel |
