1500 EXB
15 meter aanhangwagenplatform met 230 kg mandlading
De 1500 EX aanhangerhoogwerker van OMMELIFT biedt een werkhoogte van 15,00 m en een zijdelings bereik van 8,50 m met een mandlast van 230 kg. Het kan worden vervoerd met de meeste trekvoertuigen en 4x4 pick-ups en is dankzij het schaarsysteem zeer geschikt voor gebruik over hoge hindernissen. Met een compacte transportlengte van 6,04 m en een eigengewicht van 2.000 kg is hij gemakkelijk te manoeuvreren. Hij is standaard uitgerust met een 2-traps besturingssysteem, hydraulische aandrijving, hydraulische stabilisatoren en een roterende kooi. De 1500 EXB wordt aangedreven door een krachtige batterij (24V/139Ah), zelfs zonder netaansluiting.
Een krachtigere lithiumbatterij (24V/120Ah) kan ook als optie worden gekozen, evenals een radiografische afstandsbediening voor de manoeuvreeraandrijving.
Product Details
| Type | Aanhangwagen-hoogwerkers |
|---|---|
| Manufacturer | Ommelift |
| Model | 1500 EXB |
| Condition | New equipment |
| Working Height | 15,00 m |
| Platform Height | 13,00 m |
| Lateral Range | 8,50 m |
| Weight | 2.050 kg |
| Lifting System | Gelede telescoop |
| Basket Length | 1,25 m |
| Basket Width | 0,80 m |
| Transport Length | 6,04 m |
| Transport Width | 1,66 m |
| Transport Height | 1,99 m |
| Tower Range | 355° |
| Support Dimensions | 4,12 x 4,12 m |
| Engine | Batterij |









